Jste zde: Novinky a informace » Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. se v roce 2018 podílí na spolupráci s Integračním cent

Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. se v roce 2018 podílí na spolupráci s Integračním cent

23. 10. 18

Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. se v roce 2018 podílí na spolupráci s Integračním centrem Zahrada a Domovem s pečovatelskou službou Praha 3.

 

Název projektu: Dobrovolnická činnost studentů ve prospěch seniorů a dětí s postižením- aplikace nových trendů do oblasti speciálně pedagogické podpory II

Období realizace projektu: 1. května 2018 - 31. prosince 2018

Projekt je zaměřený na aktivní využití volného času u seniorů a zároveň dětí/ mladých lidí s těžkým kombinovaným zdravotním postižením. Do projektu jsou zapojeni studenti z bakalářského programu Speciální pedagogika-vychovatelství a to jak do klubové činnosti, tak také do dalších aktivit v Integračním centru Zahrada a Pečovatelské službě Praha 3. Studenti se v průběhu projektu připravují na budoucí profesi speciálních pedagogů v oblasti vzdělávání a péče o děti a mládež se speciálními vzdělávacími potřebami. Pod vedením odborných pracovníků z IC Zahrada a Pečovatelské služby si studenti osvojují pravidelné aktivizační činnosti s klienty obou institucí.

Projekt je spolufinancován z Dotačního fondu městské části Praha 3 - Dotačního programu pro sociální oblast a zdravotnictví.

Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. se v roce 2018 podílí na spolupráci s Integračním centrem Zahrada a Domovem s pečovatelskou službou Praha 3.

  .